U nedelju je na manifestaciji „Pozorište na Trgu“ u Beogradu, pred više od 10.000 posetilaca, premijerno prikazan novi TV spot Supernova kablovskog operatera.
Pod sloganom „Svi su na Supernovi“ u spotu se pojavljuju neki od naših najboljih sportista i glumaca koji su time ujedno postali i "deo" jedinstvenog spektakla protkanog kulturnim i istorijskim nasleđem naše prestonice.
Umetnički koncept događaja u samom srcu Beograda poslužio je kao idealno okruženje za premijeru novog televizijskog spota imajući u vidu kvalitetan i bogat sadržaj sa preko 200 TV kanala u ponudi Supernove.
Narodno pozorište i Narodni muzej našli su se u epicentru muzičko-scenske i multimedijalne manifestacije, dok je Supernova svojim prisustvom pružila značajnu podršku promovisanju kulturne ponude glavnog grada.
Promo tekst
ODGOVORITE SAMO NA JEDNO PITANJE KADA POSTAVLJATE CILJEVE: Shvatićete da postoji više puteva do onoga što želite
3 ZNAKA HOROSKOPA PRATI LJUBAVNA SREĆA 23. NOVEMBRA: Tranzit Meseca i Merkura im donosi slobodu i nov pogled na partnera
AMAZON NOVI PARTNER TELEKOMA: Svetski, a naš!
5 ZNAKOVA DA U ŽIVOTU PRISTAJETE NA MANJE NEGO ŠTO ZASLUŽUJETE: Nezadovoljstvo će ugušiti vaše darove - izađite iz senke
OVA 4 HOROSKOPSKA ZNAKA SU NAJVEĆI NARCISI: Ko je egocentričan na podsvesnom nivou, a kome je to odbrambeni mehanizam