Jedanaestu epizodu Talije obeležila je promocija knjige "Sve prođe, pa i doživotna" Žarka Lauševića.
U Akademiji 28 održana je promocija trećeg bestselera Žarka Lauševića. Okupilo se mnoštvo prijatelja, kolega i medija kako bi podržali ovaj projekat. Gosti naše emisije bili su Goran Šušljik i Ivan Ivanović.
Goran Šušljik, producent i glumac, koji je naišao na oduševljene publike sa svih strana, kada je krenulo emitovanje njegove nove serije "Koreni", otkrio nam je detalje saradnje sa Žarkom, kada se desilo njihovo poznanstvo, ali i da li planira da nakon ovako uspešne serije napravi nešto slično.
Poznat po tome što nema dlaku na jeziku, poznati voditelj Ivan Ivanović priznao nam je da li je imao tremu pred intervju sa Lauševićem, koliko vremena mu je trebalo da se spremi za tako veliki razgovor, kao i to u kakvom je odnosu sa strahom.
Pogledajte novu epizodu Talije.
Dnevni horoskop za 2. april 2025: Biku će neko probuditi uspavane emocije, Rak je na korak do istinske sreće
Kako se koristi grejpfrut za negu kože? Moćna voćka vraća licu sjaj, uklanja akne i pigmentne fleke
Koja je energija aprila 2025? Ivana nam otkriva tarot kartu koja predviđa harmoniju ako se čuvate jedne emocije
9 licemernih stvari koje radite s dobrim namerama: Način na koji dajete kompliment i kupujete poklon vas odaje
Koliko ste samouvereni? Prvo što vidite otkriva da li ste spremni na rizik ili vas parališu strahovi